• Bezpieczna droga do szkoły

• 5 września 2023 r. w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły” odbyło się spotkanie uczniów klas I-V z dzielnicowymi. Celem spotkania było przypomnienie zasad bezpieczeństwa w szkole i poza nią.

Policjanci rozmawiali z dziećmi o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, podkreślił ważną rolę elementów odblaskowych, które każdy uczeń powinien posiadać. Przypomnięli również zasady jakie należy stosować w kontaktach z obcymi.

Na zakończenie uczniowie zadawali pytania dotyczące bezpieczeństwa oraz dzielili się swoimi spostrzeżeniami.

• Witaj szkoło!

• Początek września to data, która w każdej szkole ma szczególne znaczenie. To właśnie wtedy, cała społeczność szkolna spotyka się po wakacyjnym odpoczynku, aby wspólnie rozpocząć kolejny rok nauki, przyjaźni i zabawy.

Powitanie przez dyrekcję, uroczyste odśpiewanie hymnu oraz serdeczne życzenia to elementy, których nie może zabraknąć.

Dzieci rozpoczynające naukę w naszej szkole złożyły dzisiaj ślubowanie, stając się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. Odświętnie ubrani i bardzo przejęci, ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją klasę i szkołę oraz pilnie zdobywać wiedzę.

Tego dnia swój wyjątkowy dzień mieli również czwartoklasiści, którzy rozpoczynali nowy etap nauki w szkole. Uczniom i nauczycielom życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym.