• BIBLIOTEKA SZKOLNA

Nasza biblioteka składa się z dwóch wyodrębnionych działów:

WYPOŻYCZALNIZ KTÓREJ MOŻESZ WYPOŻYCZAĆ KSIĄŻKI DO DOMU.

W naszej wypożyczalni jest wolny dostęp do półek, tzn. możesz wchodzić między regały biblioteczne i swobodnie wybierać książki. Oprócz lektur i książek przydatnych w nauce szkolnej, posiadamy również zbiorki wierszy, bajki i baśnie dla najmłodszych oraz nowości beletrystyczne dla starszych uczniów.

CZYTELNIZ KTÓREJ ZBIORÓW KORZYSTAMY NA MIEJSCU.

Zbiory czytelni to:

Księgozbiór podręczny. Znajdziesz tutaj:
          - encyklopedie, słowniki, informatory, atlasy, najważniejsze podstawowe dzieła ze wszystkich dziedzin, albumy, dokumenty życia szkoły: Statut Szkoły, Wewnątrzszkolny System Oceniania

Czasopisma. Biblioteka prenumeruje: gazetę codzienną, czasopisma popularnonaukowe , czasopisma dla dzieci i młodzieżowy. Stare numery czasopism możesz wypożyczyć do domu.

W czytelni znajdują się ICIM - stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu, skanerem i drukarką, przeznaczone dla uczniów do celów edukacyjnych.

Pracę biblioteki (wypożyczalni, czytelni, ICIM) regulują regulaminy stanowiące załączniki do statutu szkoły.

Jeżeli potrzebujesz konkretnego tytułu lub materiałów na określony temat, korzystaj z pomocy bibliotekarza.