• Rada Rodziców

• Witamy serdecznie na podstronie Rady Rodziców Zepołu Szkolno - Przedszkolngo w Gromcu

Podstawowym celem Rady Rodziców jest reprezentowanie rodziców ogółu uczniów naszej szkoły oraz wspieranie działalności statutowej szkoły, jak również współpraca z Radą Pedagogiczną. Mamy na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo, rozwój, komfort i dobre samopoczucie dzieci uczących się w naszej szkole i na tych aspektach koncentrujemy się w działalności, którą podejmujemy.

Realne działania Rady Rodziców są możliwe przede wszystkim dzięki środkom, które wpłacają Państwo - Rodzice każdego ucznia naszej szkoły.

W ramach zgromadzonych przez Radę Rodziców środków tworzony jest plan finansowy uwzględniający planowane wydatki na dany rok szkolny.